производство гибкой упаковкиТОВ ТПІ (Текстиль-Пром-Інвест) була заснована в 2006 році і з тих пір стабільно розвивається на ринках України та СНД в різних напрямках полімерної промисловості. Компанія постійно розширюється і шукає нові перспективи і можливості.

На сьогоднішній день, головним напрямком ТПІ є виробництво гнучкої упаковки в Україні з багатошарових бар’єрних плівок. Ми пропонуємо відмінні пакувальні рішення для компаній різних видів діяльності: від упаковки для продуктів харчової промисловості до упаковки різних металевих виробів (шурупів, болтів і т.д). Повний асортимент пакетів для упаковки можна переглянути в http://tpi.in.ua/uk/produktsiya/каталозі.

Наша головна мета – надати українським і зарубіжним виробникам сучасні пакети для упаковки продукції. Головним для компанії є якість. Ми віримо, що якісні пакувальні пакети – це запорука Вашого успіху в продажах.

У виробничому арсеналі компанії ТПІ міститься сучасне обладнання для виробництва пакетів для упаковки, яке дозволяє виготовляти великі тиражі в короткі терміни. Налагоджений виробничий процес дозволяє робити якісні пакети з багатошарових плівок за доступною ціною для українського ринку і для зарубіжних країн.

Ми виготовляємо наступні види пакетів: дой-пак, вакуумні пакети і трьохшовні пакети. Нашими клієнтами є безліч виробників харчової продукції, виробники одягу, аксесуарів, виробники метизів (пакети дой-пак).

Кожний клієнт для нас важливий і до роботи ми підходимо індивідуально. Ми готові виконати будь-які потреби в рамках своїх можливостей або запропонувати вигідні умови співпраці.

Ми дуже раді, що Ви відвідали наш сайт. Якщо Вам необхідна додаткова інформація скористайтеся меню або пошуком. Якщо у Вас виникли питання – зв’яжіться з нами і з радістю відповімо на них!

миссия

Місія

Як і всі сучасні українські та іноземні організації, у нас є власні цінності, ми дотримуємося певних принципів і у нас є своя власна місія.

Наша місія – допомогти українським виробникам якісно представити свою продукції на ринках, пропонуючи якісну сучасну упаковку.

Ми постійно розвиваємося і впроваджуємо інновації, здатні підвищити якість ринку упаковки в Україні та прищепити культуру упаковки продукції.

Ми вибудовуємо тісні і довірчі відносини з партнерами і клієнтами в b2b сфері, адже в кінцевому рахунку – ми разом задовольняємо потреби пересічних покупців.

Ми розвиваємо власну команду фахівців, що б в цілому підвищити якість обслуговування наших клієнтів.

Цінностіslide-2.jpg

Повага
Ми цінуємо і поважаємо вибір наших клієнтів і їх потреби, тому до кожного замовлення підходимо індивідуально. Разом з клієнтом ми визначаємо потреби, визначаємо можливості, шукаємо альтернативи і приймаємо рішення.

Ефективність
Ефективна робота – це основна складова нашої компанії. Ми намагаємося поліпшувати свою роботу, скорочувати витрати і працювати над помилками для досягнення максимальної ефективності.

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації