НАША ПРОДУКЦІЯ

дой-пак с дном

Дой-пак – це пакет із вставним дном, головною особливістю якого є можливість “стояти”.

Виготовляємо пакети:

  • прозорі
  • паперові або крафт дой-пак
  • металезовані
  • з друком (до 8 кольорів одночасно)

Пакети дой-пак застосовуються для упаковки: сухофруктів, чаю, кави, сипучих продуктів (рис, крупа і т.п.), спецій і приправ, метизів, дрібних деталей, дрібної фурнітури, різної нехарчової продукції, нижньої білизни, одягу, зоотоварів і багато чого іншого.

металлизированный дой-пак харьков

Трьохшовний пакет – простий плоский пакет, спаяний з трьох сторін.

Виготовляємо пакети:

  • прозорі
  • паперові або крафт пакет
  • металезовані
  • з друком (до 8 кольорів одночасно)

Трьохшовні пакети підходять для упаковки будь-якої продукції: різної харчової продукції, чаю, печива і цукерок, риболовецьких приманок, побутової хімії (шампуні, маски), дрібних виробів, металовиробів та дрібної фурнітури, не габаритного одягу (футболки) і текстильної продукції (шкарпетки , труси).

Надійність. Стабільність. Якість.Ми цінуємо кожного клієнта.

ПРО КОМПАНІЮ

Основна діяльність компанії “ТПІ” – виробництво гнучкої упаковки з різних видів плівки. Ми надаємо комплексне рішення по упаковці продукції Вашого бізнесу. Клієнт – найвища цінність компанії. В роботі використовуємо виключно індивідуальний, місцями творчий підхід. Наша мета – надати якісну упаковку, яка допоможе в просуванні Вашого товару на вітчизняному і зарубіжних ринках, і поліпшити результати в продажах. В асортимент продукції входять такі види упаковки: дой-пак, вакуумні пакети і трьохшовні пакети. Наше виробництво …

Наші переваги

Якість – запорука успіху! Для виготовлення пакетів використовується якісна сировина і матеріали. Процес виробництва пакетів ретельно контролюється і багаторазово перевіряється на всіх етапах з метою мінімізації виробничого браку і різниці в товщині. Ми прагнемо покращувати якість всіх бізнес-процесів: від прийому замовлення до відправки замовнику.

Ціна на пакети для упаковки залежить від безлічі різних факторів (вартість сировини, кількість пакетів, розміри продукції, товщина тощо). Ціни на наші послуги є конкурентними на ринку України, СНД і Європи.

Виробничі потужності дозволяють виготовляти продукцію в мінімальні терміни. Таким чином замовник може в короткі терміни упакувати і продати свій товар. Терміни виробництва гнучкої упаковки складає в середньому 10 днів, що дозволяє клієнтам заздалегідь планувати закупівлю.

Виробництво гнучкої упаковки – досить трудомісткий процес, що вимагає значних ресурсів. Наші виробничі приміщення сконструйовані відповідно до світових стандартів, а в роботі задіяні сучасне обладнання та висококваліфіковані кадри. Виконуючи виробництво гнучкої упаковки під замовлення, ми дотримуємося всіх технічних стандартів, що дозволяє нам скоротити відсоток браку і виготовити тільки якісну продукцію в короткі терміни.

Замовити дзвінок

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни!